ЛЕНТА

Ніхто чекати до нового року не буде: силoвики yвiрвaлися з oбшyкoм до Порошенка

Про це повідомив юрист Андрій Портнов, передає Країна.

За його словами, сьогодні, 12 вересня, правоохоронці проводять масові обшуки в рамках кримінальних справ, в яких фігурує екс-президент України Петро Порошенко.

«Зараз йдуть санкціоновані судом масові обшуки у кримінальних справах Порошенко. У справі про мародерство і розкраданнях в армії обшуки йдуть будинку у Гонтаревої, в Укроборонпромі і структурах, які брали участь у відмиванні командою Порошенко вкрадених у армії коштів », – стверджує Портнов.

Юрист також підкреслив, що обшуки тривають в столичному аеропорту «Жуляни». Зокрема, екс-президента Петра Порошенка звинувачують у використанні підроблених документів при польоті на Мальдіви.

«В аеропорту Жуляни тривають обшуки у справі про використання Порошенко підроблених паспортів при польоті на Мальдівський архіпелаг. Чи не дякуєте, Петро Олексійович. Скоро підозра, зняття недоторканності, запобіжний захід, обвинувальний акт і вирок. Все, на що Ви системно напрошувалися », – підсумував Портнов.

Раніше ми повідомляли про те, що Петро Порошенко придумав, як витратити мільярд гривень з президентського фонду. Про це розповів нардеп і журналіст Олександр Дубінський. За його словами, колишній гарант Петро Порошенко має намір витратити цілий мільярд гривень на «телиць».

«Міньйон Порошенко Олексій Гончаренко звернувся до Парламенту законопроектом, по якому пропонує гроші з президентського фонду відправити на фінансування програм по великій рогатій худобі. Вони хочуть відправити на сільгоспдотації. А знаєте на що спочатку закладений мільярд гривень в президентському фонді, який хоче Порошенко через своїх людей перерозподілити на «телиць»? На освіту і науку … », – підкреслив парламентарій.

Дубинський упевнений, що сільське господарство Петру Порошенко набагато важливіше, ніж освіта, оскільки в тій сфері працює його бізнес-партнер Юрій Косюк, який «без дотацій дуже погано себе почуває».

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!