ЛЕНТА

Обов’язковий призов скасують! У Зеленського виступили з терміновою заявою

Команда президента України Володимира Зеленського прагне скасувати обов’язковий призов в армію. Збройні сили країни планують перевести на стандарти НАТО.

З такою ініціативою виступив міністр оборони Андрій Загороднюк, призначений на посаду за пропозицією Зеленського в ефірі ТСН.

“Це моя персональна мета. Це не буде скоро, це не буде протягом року, але це моя персональна мета – скасувати призов”, – заявив він.

“І це позиція держави взагалі, що ми рухаємося до професійної армії відповідно до стандартів НАТО, яка підготовлена, оснащена. І головне – що кожен військовослужбовець повинен знати своє місце, у нього повинна бути чітка військова кар’єра і захищені права. Так, щоб ми могли конкурувати при відборі за кращих людей“, – розповів Загороднюк.

Міністр додав, що хороша і сучасна техніка для українських військових також є частиною військових можливостей України.

Відзначимо, що протягом жовтня-грудня в Україні триватиме осінній призов громадян на строкову військову службу. В кінці вересня військові комісаріати Києва передала Національній поліції майже 35 тисяч справ на киян, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!