ЛЕНТА

«Округ Кононенко» вже претендує на звання найскандальнішого в Україні

Центральна виборча комісія продовжує реєструвати кандидатів у народні депутати України в одномандатних округах. І кожен день приносить сюрпризи, причому для ряду політиків вельми неприємні.

Так, 23 червня по округу №94 (Обухів, Васильків і райони), який давно пригледів собі в якості запасного аеродрому соратник Порошенка Ігор Кононенко, ЦВК зареєструвала чергового Дубинського – цього разу Олексія Петровича – жителя села Заворичі Броварського району Київської області. Тією ж постановою ЦВК надала дозвіл на реєстрацію по 94-му округу двом кандидатам в народні депутати з прізвищем Кононенко – балотуються уродженець Запоріжжя Артур Романович і киянин Олексій Федорович.

Згідно з даними ЦВК, в окрузі №94 вже є два кандидати з прізвищем Дубинський. Це Дубинський Вадим Володимирович, уродженець Сміли Черкаської області, керівник підрозділу ПП «Слуга народу» і Дубинський Максим Миколайович, уродженець Умані Черкаської області, керівник проекту ПП «Слуга народу». З огляду на те, що справжній Дубинський, висуванець партії «Слуга народу», Олександр Анатолійович Дубинський ще не завершив реєстрацію, то на 94-му окрузі у виборчих списках можна буде побачити відразу чотирьох Дубинських, троє з яких є представниками різних «Слуг народу».

Практично всі експерти сходяться на думці, що настільки вражаюча кількість кандидатів з прізвищем Дубинський виникло в результаті діяльності заступника голови фракції «БПП» Ігоря Кононенко, для якого Олександр Дубинський є головним конкурентом на окрузі. На користь цієї версії говорить активне і неприкрите використання командою Порошенко методів чорного піару під час весняної президентської кампанії. Тоді саме технологи Кононенко стали авторами брудних пліток про наркотичну залежність Володимира Зеленського, головного конкурента Петра Порошенка. Також найближчому другові екс-президента належить ідея запросити в Україну відомого фахівця з чорного піару, ізраїльського політтехнолога Моше Клугхарта.

А ось що стосується реєстрації однофамільців самого Кононенко, то в питанні «Кому вигідно?» Думки експертів розділилися. За словами одних, на це міг піти діючий народний депутат України від округу №94, представник «Народного фронту» Віктор Романюк. Як відомо, у «Народного фронту» відносини з оточенням Порошенко більш ніж натягнуті. Інші фахівці називають зацікавленим в клонуванні Кононенко на окрузі його колишнього молодшого партнера Гліба Лірника. Як розповів на умовах анонімності один з членів штабу Кононенко, після рішення Гліба Лірника виставити свою кандидатуру по тому ж округу, де йде сам заступник голови фракції «БПП», Ігор Кононенко був дуже злий і оголосив «війну» своєму молодшому партнеру. Ну а той, мабуть, в боргу не залишився.

Таким чином, за місяць до дня голосування на окрузі №94 вже є клони кандидатів, клони президентської партії, зафіксовані провокації і підкуп виборців. І можна впевнено говорити про те, що «округ Кононенко» зробив більш ніж переконливу заявку на звання найскандальнішого і самого «брудного» на цих виборах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!