ЛЕНТА

Олег Винник презентував запальну композицію: фанатки в захваті

Віртуальний світ давно замінив реальний. Соцмережі стали невід’ємною частиною нашої дійсності. Люди впадають у крайнощі, перетворюючи своє життя в нескінченну погоню за лайками. У новій пісні Олег Винник торкнувся актуальну тему і порадив хороше «ліки» від інтернет-залежності.

 

– На жаль, для багатьох щастя сьогодні вимірюється кількістю передплатників і лайків в Facebook і Instagram. «Посиденьки» в соцмережах, перегляд стрічки новин – звична справа в будь-яку вільну хвилину. Але реальне життя – інша! Саме цій темі я присвятив свою нову пісню, – зазначає автор і виконавець Олег Винник. І тут же дає дієвий рецепт: «Та Любов, як Цілющий бальзам, -Лікі від Фейсбук-Інстаграм», – співає артист.

Композиція має жіноче ім’я – «Наталя-Наталі». Вона вийшла жартівливій, драйвовою, рок-н-рольної і зовсім не схожою на попередні треки співака. У музиці – український колорит. У тексті – український стрижень. Студійна версія вже доступна на радіостанціях, музичних майданчиках і YouTube-каналі виконавця. Концертна версія прозвучить в літньому Стадіонному турі Олега Винника, який стартує 29 травня.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!