Вже за такий короткий період президентства Володимира Зеленського його дружина Олена вразила українцем своїм стилем та відкритістю. На фото вона зазвичай усміхнена та щира, а її стиль вже порівнюють з елегантністю дружини президента США Дональда Трампа Меланії. Так, нещодавно у мережі спливли давні фото Володимира Зеленського з Оленою.

Вони з’явилися на фан-сторінці першої леді України у соціальній мережі Instagram.

https://www.instagram.com/p/BzVfmeioUtp/

Щасливі Володимир і Олена Зеленські позують з повітряними кульками. Дружина президента сфотографувалася в елегантній ліловій сукні, Зеленський же виглядав трохи простіше – на ньому були джинси та смугаста футболка з довгим рукавом.

Архівні світлини цієї пари, як зазвичай, вийшли надзвичайно кумедними. Так, а одному з фото Володимир Зеленський сидить біля ніг Олени, а в його руках – торт. Саме ж Олена Зеленська дивиться на чоловіка з певним докором, хоча видно, що лише для кадру.

На четвертому знімку видно, як Олена замахується їм, маючи намір жбурнути його в обличчя чоловіка. При цьому, вона однією рукою тримає Зеленського за волосся. А той у свою чергу, винувато опустив очі й дивиться у підлогу.