ЛЕНТА

Пенсіонери масово перетворюються на заробітчан: скільки українців літнього віку вже виїхали за кордон

Популярний сайт безкоштовних оголошень OLX, який також займається публікацією оголошень з вакансіями на роботу, опублікував сумну статистику у своєму блозі. Так, понад 12% українців хочуть покинути батьківщину назавжди і виїхати закордон, а 38% громадян, які вирушили на заробітки вперше, збираються покинути Україну на кілька місяців “вахти”.

Виявилося, що збирається виїжджати не тільки молодь, але наівть ті, кому вже перевалило за 65. Кожен третій респондент хоче спробувати виїхати закордон на пару місяців, а цілих 36% опитаних пенсіонерів мріють покинути Україну назавжди.

Статистика за статевою ознакою не надто різниться: чоловіків, які поїдуть назавжди в іншу країну, на 3% більше, ніж жінок. А серед людей, які їдуть на “вахту” на 5% більше жінок, ніж чоловіків.

Респонденти виділили критерії, за якими вони обирають країну, в яку поїдуть працювати:

  • високий рівень доходу, комфортні умови праці;
  • високий рівень економіки;
  • розвинена медицина.

Про ризики, пов’язані з роботою за кордоном, думають загалом молоді респонденти. 60% опитаних у віці від 25 до 34 років бояться, що їм можуть не заплатити за роботу, 49% – від 45 до 54 років.

Мешканці місто беспокоются і про те, в яких умовах їм доведеться жити в чужій країні. Це питання турбує 36% опитаних з обласних центрів, 30% – з СМТ, 21% – з сіл.

Зарплату люди в основному очікують в розмірі $1000 – такий оклад влаштує 27% опитаних, 19% потрібно більше $1200, а практично кожен п’ятий буде задоволений зарплатою, яка не складе навіть $1000.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!