ЛЕНТА

Перша леді, Богдан і не тільки: Зеленський зізнався, з ким ухвалює доленосні рішення

Президент Володимир Зеленський відзначається нестандартним підходом до керівництва державою. Так, для ухвалення важливих рішень він організовує брейншторми, на які запрошує кількох чиновників зі своєї команди.

На “мозкових штурмах” зазвичай присутні голова Офісу президента Андрій Богдан, перший помічник і давній бізнес-партнер Зеленського Сергій Шефір та помічник президента Андрій Єрмак.

Окрім цього найближчого оточення Зеленського, на брейншторми також приходить Сергій Трофімов, який курує регіональну політику та координує роботу з мажоритарниками, і заступники Богдана з інформаційних питань Кирило Тимошенко і Юрій Костюк.

Зазначимо, що Костюк у свою чергу зосереджений на роботі особисто з президентом. Він пише тексти виступів президента та вигадує нові форми для спілкування Зеленського із суспільством – в основному в обхід журналістів. Саме йому належить ідея монологу президента за кермом “Tesla”.

Також подейкують, що найбільший вплив на президента має його дружина Олена Зеленська. Він радиться з нею перед прийняттям важливих рішень, та все ж кінцевий вибір Зеленський приймає самостійно.

Відзначається, що зі своїм оточенням Зеленський не церемониться – може бути досить жорстким, злитися і навіть матюкатися. Але лайку президента не сприймають негативно, мовляв, якщо Зеленський при комусь матюкається, то він довіряє цій людині.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!