ЛЕНТА

“Повинен відповісти”: “розбійник” Годунок побив переселенця з Донбасу просто в будівлі міськради

Ярослав Годунок, секретар Бориспільської міськради, – той самий, якого Володимир Зеленський, президент України, вигнав у липні з наради, влаштував бійку з переселенцем з окупованої Луганської області.

Відео з бійкою запостили на сторінку “Бориспіль для всіх” у Facebook.

Бійка сталася на першому поверсі будівлі міськради. Із записів камер спостереження можна побачити, що Годунок зайшов з вулиці, підійшов до людей, що стоять біля кабінету 101, і вдарив одну людину по обличчю. Після цього почалася бійка.

Другим учасником бійки був Ігор Петровскис, він переїхав в Бориспіль після того, як на Донбасі почалася війна.

Петровскис запостив в Facebook відео з лікарні. У ньому він звернувся до Зеленського, Авакова і СБУ, щоб скоєну бійку взяли під особистий контроль. Як він вважає, Годунка необхідно притягнути до кримінальної відповідальності – держслужбовець не має права так поводитися.

Петровскис також збирається звернутися до Сергія Буніна, нардепа Верховної Ради. Чоловік упевнений, що Годунок діяв за порадою Анатолія Федорчука, голови міськради. Петровскис стверджує, що Федорчук побачив його побитим, але не вжив жодних дій.

Після того, як Петровскис запостив відео, Годунок поспішив його прокоментувати: “Сепар повинен відповідати за образи мене, моєї мами і моєї країни і мого міста. Отримав по морді злегка, а прикидається, крапельницю собі поставив і спектакль грає”.

Негідник, розбійник секретар бориспільської міської ради

Опубліковано Петровскисом Игорем Четвер, 29 серпня 2019 р.

Годунок висловився щодо бійки і на бориспільському радіо, сказав, що потерпілий Петровскис нібито співпрацював з “Партією регіонів”. Назвав його прихильником Путіна і Гиркина, екс-ватажка окупантів “ДНР”. Як говорить Годунок, чоловіка вже неодноразово виганяли з нарад міськради учасники АТО.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!