ЛЕНТА

Польща не повинна пояснювати: посол України жорстко відповів Путіну

Посол України в Польщі нагадав про інформаційні атаки Росії на Україну і зазначив, що Польща не зобов’язана нічого пояснювати. Він підкреслив, що Україна солідарна з Польщею, яка зазнала інформаційної атаки Росії в питаннях історії.

Відповідно заяву посол України в Польщі Андрій Дещиця зробив у Twitter.

“В останні роки Україна дізналася ціну російської пропаганди, маніпуляцій і агресії. Спроби приховати свої злочини і перекласти провину на жертв – це досі класична схема Кремля. Польща не має нічого пояснювати: світ знає, на чиєму боці правда. Ми солідарні з Польщею!”, – написав Дещиця.

На прес-конференції в грудні президент РФ Володимир Путін зробив скандальну заяву і сказав, що СРСР не окупував Польщу у вересні 1939 року, а просто ввів туди свої війська, так як влада вже не контролювала ситуацію. Він повідомив також, що Польща сама була агресором і захопила восени 1938 року частина Чехословаччини.

МЗС Польщі висловило протест з приводу заяв Путіна і його спроби переписати історію, і виправдати сталінський тоталітаризм. Згодом міністерство був викликаний посол РФ Андрєєв, де йому виразили протест з приводу заяв президента РФ.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!