ЛЕНТА

Порошенко знову не з’явився у ДБР: про що хотіли дізнатися на допиті у експрезидента

П’ятий президент України Петро Порошенко знову не прийшов на допит у Державне бюро розслідувань, який мав відбутися у четвер, 3 жовтня. Допит в Державне бюро розслідувань. Про це повідомили у прес-службі ДБР.

“Порошенко не з’явився сьогодні на допит”, – коротко сказано в заяві ДБР.

В цей раз Порошенко хотіли допитати як свідка у кримінальному провадженні щодо можливої організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України з використанням підроблених документів.

П’ятий президент приходив у Державне бюро розслідувань 24 липня. Його викликали як свідка у справі про можливе ухиляння від сплати податків під час продажу заводу “Кузня на Рибальському”. 12 серпня Порошенко також прийшов на допит як свідок у справі про можливе ухиляння від сплати податків під час купівлі-продажу “Прямого”. Після цього він чотири рази не з’являвся на допит у відомство.

Розпочато Досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених: 1 ч. ст. 366 (службове підроблення), ч. 1 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України), ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!