ЛЕНТА

Портнов розкрив злочини Порошенка: “До кінця року треба посадити”

Вчора на телеканалі NewsOne відбулася передача “Епіцентр української політики”, головним гостем якої став юрист Андрій Портнов. Після повернення з Австрії в Україну юрист взявся за справи проти Порошенка і його оточення.

Екс-президенту закидають серйозні злочини — держзраду, розкрадання в енергетиці та розв’язання війни.

Важливий фактор – слідчі відомства відкривають справи без примусу з боку суду (як це зазвичай буває, коли правоохоронці не горять бажанням що-небудь розслідувати). А САП, швидше за все, взагалі сама ініціювала справу проти президента.

Про перспективу справ проти Порошенка

“Я вірю і сподіваюся, що до кінця року Порошенко обов’язково буде сидіти у в’язниці”, – заявив Портнов.

Він розраховує на те, що вже до кінця червня все майно колишнього президента Порошенко буде заарештований. І для цього немає жодних юридичних перешкод.

“Якщо ж це буде блокуватися прокурорами, ми будемо називати їх прізвища”, – зазначив Портнов.

Розслідування розстрілів на Майдані

Портнов впевнений, що нова влада на чолі з новим генпрокурором повинні заново взятися за такі справи, як розстріл на Майдані і спалення людей в одеському Будинку профспілок 2 травня.

Юрист додав, що перш за все, зараз увагу потрібно приділити актуальним справам. Такими він вважає підозри розкрадань в оборонній сфері Порошенко і наближених до нього. А також інші корупційні схеми, які, на думку Портнова, очолювалися екс-президентом.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!