ЛЕНТА

Про Зеленского заговорили в усьому світі після візиту до Канади: іноземці відразу помітили різницю з Порошенком

Вчора подружжя Зеленських Володимир і Олена з офіційним візитом прибули в Канаду. Про це повідомляє сайт президента.

Президент Володимир Зеленський під час візиту до Канади провів ряд зустрічей. Зокрема, офіційно поспілкувалися зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Багато світові ЗМІ у прямому ефірі показували, як зустрічали Президента України Володимира Зеленського та першу леді Олену Зеленську. Варто зазначити, що цей візит Зеленського є важливим не тільки для України, але і для канадського політикуму та економіки.

В першу чергу представники ЗМІ відзначили неймовірний образ першої леді України. Журналістів здивував шарм і одночасно простота Олени Зеленська. Перша леді України прибула в строгому чорному платті і босоніжках.

Канадський телеканал CBC зазначає, що приїзд Володимира Зеленського можна назвати історичним. Відзначається, що Джастін Трюдо в перший же день після виборів Президента України запросив Зеленського до Канади і зазначив, що у нього є всі передумови говорити, що відносини між Канадою і Україною вийдуть на абсолютно новий рівень.

“Канада та Україна поділяють глибоку історичну дружбу, побудовану на спільних цінностях і міцних міжособистісних зв’язках. З нетерпінням чекаю зустрічі з Президентом Зеленським, під час якої підтверджується прихильність Канади народу України і обговорю шляхи поглиблення економічного партнерства та створення хороших робочих місць для середнього класу в обох державах”, — сказав Трюдо.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!