ЛЕНТА

Пугачова втратила сина: співачка розкрила подробиці сімейної драми, “Кіркоров…”

 

Примадонна російської естради Алла Пугачова завершила кар’єру та впритул зайнялася вихованням 5-річних двійнят у спокійному, тихому селищі. А колись в її житті розгорялися неабиякі трагедії і пристрасті.

Багато прихильників Алли Борисівни вважають найяскравішою сторінкою її життя 11-річний шлюб з Філіпом Кіркоровим. За розвитком їх бурхливого роману спостерігали мільйони: це ж де таке бачено, щоб наречена, яка переступила поріг клімаксу, взяла в чоловіки молодого хлопця?

Після одруження зіркова пара зважилася завести дитину. Проте вік Алли Борисівни істотно ускладнював завдання, тому Примадонні довелося звернутися за допомогою до лікарів. Диво відбулося, і Пугачова у свої 49 завагітніла.

 

Натхненні щасливим очікуванням майбутнього малюка, Алла і Філіп склали пісню на честь майбутньої дитини. “Маленький секрет великої любові…” – співав Кіркоров. На жаль, виносити дитину співачці не судилося: в середині терміну у неї стався викидень.

 

“Я не хочу про це говорити. Не вийшло. На все воля Божа. Тоді не вийшло. Вона дуже хотіла. Навіть не стільки я, скільки вона хотіла. Я не розумів, а от їй хотілось цього щастя”.сказав тоді Кіркоров

В одному з інтерв’ю Примадонна проговорилася, що ненароджена дитина була хлопчиком: “Кіркоров…”, – гордо сказала Пугачова.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!