ЛЕНТА

Путін відреагував на прохання Зеленського про моряків

Росія в робочому порядку вирішить питання з українськими моряками, яких російські силовики взяли в полон під час спроби проходу через Керченську протоку. Про це сказав президент РФ Володимир Путін, повідомляє ТАСС в суботу, 29 червня.

“Ми спокійно в робочому режимі це питання вирішимо”, – сказав Путін, коментуючи звернення президента України Володимира Зеленського з проханням повернути моряків.

Путін запевнив, що питання звільнення українських моряків і недавнє повернення Росії в ПАРЄ ніяк не пов’язані.

При цьому, говорячи про збройне захоплення українських кораблів у Керченській протоці, російський президент заявив, що нібито новий начальник Генштабу ЗСУ підтвердив, що “це була провокація, організована Порошенком в ході передвиборної кампанії”.

“Це просто ні в які ворота не лізе, неподобство! Давайте ми з цього будемо виходити. Якщо так, то фактично українська сторона зізналася, що це була провокація з їхнього боку”, – обурився Путін.

Також він додав, що в російської сторони “є питання стосовно деяких людей, які затримані в Україні”.

“Тут крім моряків цих, вони просто виконували наказ, і все, тому ми віддаємо собі в цьому звіт. Але вони порушили російський закон, тому треба спокійно, в робочому режимі з цим розібратися”, – зазначив Путін, констатувавши при цьому, що обміни з українською стороною затриманими особами тривають.

Він привів у приклад факт звільнення чотирьох українців за посередництва Віктора Медведчука, назвавши це “хорошим прикладом роботи”.

“Якщо так нинішня українська влада буде вибудовувати роботу на цьому напрямку, звичайно, ми багато чого можемо досягти”, – резюмував Путін.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!