ЛЕНТА

“Путін – наш спільний ворог”: Ніно Катамадзе зробила різку заяву

Співачка пообіцяла, що більше не виступить в РФ

Відома грузинська джазова співачка і композитор Ніно Катамадзе, вибачилася за свій виступ на фестивалі “Садиба Jazz” в Росії. Співачка пообіцяла, що це був її останній концерт в РФ. Знаменитість заявила, що “Росія – це окупант, а Путін – спільний ворог”. Про це Катамадзе написала грузинською мовою на своїй сторінці у Facebook.

“Моє мовчання не означає, що мені було що обдумати і вирішити, я з першої секунди відчуваю те, що і кожен з вас, побачивши Гаврилова в кріслі спікера (грузинського парламенту)… Росія – окупант, Путін – наш спільний ворог”, – написала Ніно Катамадзе.

За її словами, концерт на “Садибі Jazz” був для неї дуже важким. На сцені разом з Ніно виступила 9-річна дівчинка Аріна з Білорусії, яка втратила зір у ранньому віці.

“Найважчий в моєму житті день – 20 червня (цього дня в Грузії почалися протести), і складний концерт – 22 червня, від якого я не відмовилася тільки через 9-річну сліпу дівчинку… Ніколи в моєму серці не було зради Батьківщині, ніколи я не співала російською, ніколи не брала участі в профінансованих урядом концертах, не брала участі в жодному дні народження російських політиків”, – додала грузинська співачка.

Однак пізніше користувачі мережі стали писати про те, що співачка видалила свій пост в мережі. Ні про який концерті і різке висловлюванні на адресу Росії та Путіна у неї на сторінці немає.

Нагадаємо, раніше Ніно Катамадзе підтримала Україну в агресії Російської Федерації на Азовському морі. Артистка опублікувала своє фото на Facebook, додавши український прапор і напис I support Ukarine!, Що в перекладі з англійської означає “Я підтримую Україну”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!