ЛЕНТА

Путін: Росія випустить заборонені раніше ракети

Росія не буде першою розміщувати заборонені раніше ДРСМД ракети. Про це заявив президент РФ Володимир Путін на пленарній сесії Східного економічного форуму у четвер, 5 вересня.

“Ми вже публічно сказали про те, що не будемо розміщувати, після того як американці випробували таку ракету. Ми не будемо її розміщувати – а ми зробимо такі ж ракети, зрозуміло, – в тих регіонах, де не з’являться ракетні системи американського виробництва подібного класу наземного базування”, – сказав Путін.

За його словами, заява глави Пентагону про те, що США готові розмістити такі ракети в Японії і Південній Кореї, “не радує” Росію.

“Якщо вони [ракети США] будуть розміщені в Японії або Південній Кореї, ми розуміємо, що це буде зроблено під приводом купірування загроз з боку Північної Кореї, а й для нас це створює певні й істотні проблеми”, – сказав Путін. “Тому що, швидше за все, ці ракетні системи будуть перекривати значну частину російської території, в тому числі на Далекому Сході”, – наголосив президент РФ.

Він зазначив, що вихід США з ДРСМД є контрпродуктивним кроком, що руйнує систему міжнародної безпеки та контролю над озброєннями.

Путін також розповів, що пропонував Трампу купити у Росії нову гіперзвукову зброю, але США заявляють, що самі планують випустити аналог.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!