ЛЕНТА

Під ногами Путіна захиталася земля: режиму Кремля напророкували невідворотний крах

Невтішний прогноз для російського президента озвучив глава Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров. Він вважає, що Володимир Путін піде з Кремля досить скоро, навіть якщо у нього самого є інші плани.

Рефат Чубаров вважає дане питання вже вирішеним і Путін не досидить у своєму кріслі всі терміни, які ним були заздалегідь сплановані. В той же час, глава Меджлісу застерігає, що поведінка тих, хто прийдуть після нинішнього російського президента, буде обумовлено безліччю факторів, – повідомляє Politeka.

Подальший напрямок розвитку Росії буде залежати від ситуації, що складеться після відходу Володимира Путіна. Глава Меджлісу надіється, що майбутнє російське керівництво буде усвідомлювати необхідність обновлення Росії задля зміцнення довіри її сусідів.

“А цього не можна буде досягти без повернення Україні Криму”, – підкреслив Чубаров.

Подібні думки висловив і російський професор Валерій Соловей. Політолог вважає, що в РФ наближається серйозна революція вже в кінці 2019-го. В результаті революційних подій настане тривала політична криза, яка затягнеться на декілька років. Чинний режим буде відсторонений від влади.

Ще один російський політолог Лілія Шевцова теж прогнозує близьку відставку Путіна і вважає нинішній його термін президентства останнім. Вона впевнена, що негативні настрої у суспільстві відчуває і сам Володимир Путін.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!