ЛЕНТА

Рада схвалила програму дій Кабміну

Верховна Рада схвалила програму діяльності Кабінету міністрів України. За це рішення проголосували 236 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту в п’ятницю, 4 жовтня, передає Інтерфакс-Україна.

“За” проголосували фракція “Слуга народу” (225 голосів), 6 нардепів – членів групи “За майбутнє” і 5 позафракційних парламентаріїв.

Згідно зі ст.87 Конституції України, протягом року після затвердження Програми діяльності Кабміну Рада не може розглядати питання відставки уряду. Представляючи програму, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук подякував народним депутатам за спільну роботу, яка вже зроблена, і зазначив, що з кожним днем ​​стає все більш ефективною.

“Але є одна обставина, яка, на мій погляд, має поступово йти в минуле. Це так званий режим форсування, ви називаєте його “турборежим”. Це ненормально. Ми повинні були приймати закони дуже швидко і на рівні уряду, і на рівні парламенту. І ми дякуємо вам за це. Але на майбутнє ми повинні побудувати роботу системно, щоб показати приклад, як український уряд і парламент можуть бути передбачуваними для суспільства і бізнесу”, – заявив Гончарук.

При цьому він додав, що основою цієї роботи Кабмін пропонує зробити Програму діяльності уряду.

“Він є фундаментом для нашої майбутньої роботи і основою для того, щоб через рік вам було за чим оцінювати роботу уряду”, – сказав прем’єр.

Він наголосив, що мета уряду – зростання економіки за 5 років на 40%, додавши, що це реально, якщо в наступному році зростання буде 5%, а потім – щороку по 7%. Гончарук зазначив, що цьому сприятиме підвищення рівня економічних свобод.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!