ЛЕНТА

Радник Зеленського поміркував про секс із роботом

Ігор Новіков, призначений Володимиром Зеленським на посаду глави представництва Університету Сингулярності в Україні і своїм радником-футурологом, дав відверте інтерв’ю. Запис радіорозмови з’явився на YouTube-сторінці Ukranews.com.

Радник президента прийшов у студію програми Про що говорять чоловіки. Там він поміркував про інтимні речі. Зокрема, чоловік зазначив, що хотів би спробувати секс з роботом. Радник наголосив, що, можливо, зробив би це, але тільки за згодою дружини.

Також Новікова зацікавило, чи буде робот Саманта, яку навчили відмовляти в сексі, “телефонувати партнеру о першій годині ночі і питати, коли він приїде додому”.

Крім того, Новіков зазначив, що раніше “не бачили секс в тих кількостях, в яких він зараз є в інтернеті”. На думку чоловіка, інтимний зв’язок перестав бути “забороненим плодом”, й інтерес до нього падає.

Але Новіков вважає, що настільки радикальні речі, як фалоімітатор, підключений до інтернету, який збирає дані, може бути небезпечний. Ці дані можуть потрапити не в ті руки і стати причиною шантажу і вимагання.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!