ЛЕНТА

Разумков прокоментував “розкол” у “Слузі народу” Зеленського: що не поділили Дубинський й Арахамія

Президентська партія “Слуга народу” перемогла на дострокових виборах до парламенту з рекордним результатом й тепер самостійно може сформувати більшість у новій Раді. Від партії буде 254 депутати, що може мати й негативні наслідки, наприклад, конфлікти.

Однак, лідер “Слуги народу” Дмитро Разумков заявив, що у партії немає тенденцій до розколу.

Таким чином він відреагував на спори між новообраними депутатами від “Слуги народу” Давидом Арахамією і Олександрои Дубинським.

“Попри те, що говорять про “розкол” – це некоректно. Адже це партійна дискусія. Вона була раніше і зараз. Дискусії не шкодять партії, не шкодять суспільству або державі… Ми можемо проводити їх в офісі, і навіть на ефірах. Це інший підхід до публічної політики”, – пояснив Дмитро Разумков

Зазначимо, що Олександр Дубінський публічно звинуватив свого колегу по партії Давида Арахамію в некомпетентності. Інцидент стався в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”. Олександр Дубинський двічі згадував Давида Арахамію в негативному контексті. Спочатку сказав, що його однопартієць обманює телеглядачів і студію, оскільки не розуміє, як працює державний земельний кадастр, а потім звинуватив у лобіюванні індійського інвестора Лакшмі Мітталя.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!