ЛЕНТА

Рева встряв у перепалку через мешканців Донбасу: “А подвійну пенсію – не соромно?”

Колишній міністр соціальної політики України Андрій Рева відзначається своїми доволі специфічними висловлюваннями про пенсіонерів та жителів Донбасу. Так, цього разу Рева знову потрапив у гучний скандал, образивши жителів Донбасу.

Відповідні коментарі Рева написав у соціальній мережі Facebook під постом журналіста Дмитра Литвина.

У своєму пості Литвин розкритикував тих, хто називає жителів Донбасі зрадниками і колаборантами.

“Аденауеру після того, як в 1952 році Сталін запропонував об’єднати Німеччину із збереженням радянських окупаційних військ у східній частині країни, збереженням правлячої партії – СЄПН, Штазі, приписують фразу: “Краще я буду володіти половиною Німеччини, але цілком, ніж всією Німеччиною, але наполовину”. Саме такою повинна бути тактика патріотичної громадськості з ОРДЛО, на мою думку”, – написав Рева.

Інші користувачі соцмережі заперечили Реві, та попри їх аргументи та автора поста Литвина, Рева знову “видав” образу в сторону жителів ОРДЛО, назвавши їх “мерзотами” і “покидьками”. Він також додав, що мешканці Донбасу, які не бажають або не мають можливості переїхати на підконтрольну Україні територію, не є людьми.

“Сепарню і її підголосків я зневажав і буду зневажати. І коли ОРДЛО кане в лету, оцінка кожної мерзоти, яка зрадила свою країну, буде дана. Так що думайте краще про те, що ви в суді скажете у своє виправдання. І як Ви будете дивитися в очі сім’ям наших солдатів і офіцерів, загиблих у цій війні… Я ненавиджу сепаратистів і зрадників. Якщо це для Вас люди, тоді так. А для мене це покидьки і мерзоти”, – заявив Рева.

На думку Реви, ті, хто залишився на території ОРДЛО, “зрадники” і “сепаратисти”.

“А за другою пенсією ходити вік дозволяє? Зрадники і сепаратисти, навіть якщо у них в кишені був паспорт громадянина України, для мене і для мільйонів тих, хто протистояв зрадникам, які покликали окупантів в нашу країну, залишаться мерзотами назавжди. А всі ці соплі “там наші люди”, “вони такі ж, як і ми” – це для вас і таких як ви. Скажи мені, хто твій друг і я скажу, хто ти”, – написав Рева.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!