ЛЕНТА

Речниця Зеленського Юлія Мендель поділилася емоційним відео зі США: “Я щаслива”

Прес-секретар глави української держави розповіла у відео про поїздку в США, в якому також продемонструвала своє знання англійської мови.

Відповідне відео Юлія Мендель опублікувала в соціальній мережі Facebook.

Прес-секретар Володимира Зеленського розповіла про поїздку в США. Також вона продемонструвала знання англійської мови, згадавши чимало іноземних назв.

Вона зазначила, що за останні кілька днів з нею зконтактували абсолютно всі американські ЗМІ. І зовсім скоро в самих топових виданнях світу з’являтися матеріали про Володимира Зеленского. Також вона зазначила, що приїзд українського президента в США це найочікуваніша подія для Америки.

У ПРЕСС СЕКРЕТАРЕЙ Iuliia Mendel ТОЖЕ БЫВАЕТ ЗВЕЗДНЫЙ ЧАС. Пескову такое давно не снилось)))))

Опубліковано Sergei Loiko Середа, 25 вересня 2019 р.

Також Мендель підкреслила, що дуже щаслива опинитися в центрі подій. Але багато користувачів мережі не розділили її радості. При цьому розкритикувавши її за те що вона вирішила похвалитися на камеру.

“Ну ок… я для себе освіжив в пам’яті список впливових західних ЗМІ. А по суті що?”, “А є ще IBF, WBA, WBO і WBC. тільки це про бокс”, “А що з бровами”, “Неймовірна ідіотка”, “А вона що, не в курсі, що її патрон – фігурант дуже гучного скандалу ??? І чому вона так радіє ???”, “А з українськими журналістами спілкування не склалося?”, – такі коментарі залишили користувачі мережі під відео Мендель.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!