ЛЕНТА

Реєстр сексу в Україні: що відомо про божевільну ініціативу

У парламентський комітет з прав людини надійшла пропозиція створити державний реєстр (добровільний) осіб, які почали статеве життя.

Про це заявила радник нинішнього голови відповідного комітету Ірина Суслова.

“І тут я сиджу і думаю, хто повинен бути розробником такого реєстру, утримувачем, як зберегти й захистити дані, які будуть туди надходити …” – розмірковує вона.

Автором ініціативи став київський адвокат Андрій Хилько. Сам він підтвердив, що надіслав таку письмову пропозицію у парламентський комітет з прав людини 2 тижні тому.

“Мені поки не відомо, з якої причини співробітник комітету опублікував коротку інформацію у себе на фейсбук, я не маю гадки про стадії (розгляду – Ред.), мені не повідомляють” – зазначив Хилько.

Ініціатор закону також опублікував текст проект на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook. Метою реєстру, за його словами, є спонукання, підтримка громадян в створенні і розвитку здорової сім’ї, безпечного інтимного життя.

Як буде працювати за уявою автора? Це мобільний додаток передбачає добровільну реєстрацію “початку відносин”, із внесенням виключно ПІБ, дати народження, чинного мобільного контакту. Значок “пара” активується, коли обидва партнери підтверджують смс-кодами реєстрації “зв’язок”. Код партнера повинен ввести інший партнер на власному мобільному, щоб зафіксувати згоду на відносини.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!