ЛЕНТА

Розкрито зв’язок Порошенка і Медведчука: “Йдуть туди, де пахне…”

Юрій Романенко – відомий український політолог і журналіст часто записує відео зі своїми коментарями з приводу суспільно-важливих подій. Так, він прокоментував призначення екс-глави апарату президента часів Петра Порошенка Ігоря Райнина на пост глави Харківської опозиційної платформи “За життя”.

Відповідний пост з’явився на його сторінці в Facebook.

Він повідомив, що таємна операція по впровадженню Райнина в стан ОПЗЖ, адже Медведчук є близьким партнером Порошенка.

″Партія регіонів 20 років править Україною під різними личинами. Ці ″личини″ можуть навіть формально воювати між собою. Я вже говорив про те, що Медведчук є близьким партнером Порошенка і вся метушня і ця нібито боротьба з ″медведчуковскими″ каналами, з бізнес-структурами Медведчука, які успішно розквітали в 1917 році, коли СБУ заганяла ринок скрапленого газу під структури, близькі до Медведчука, торгівля дизелем і т. Там де є великі грошові інтереси, там і вони. При цьому вони можуть спокійно вдягати вишиванки, розповідати нам про патріотизм, про армії, перемоги і церкві, але це абсолютно не заважає в потрібний час перефарбуватися і йти туди, де пахне вигодою”, – сказав політолог.

Романенко зазначає, що в цьому немає ніякої ідеології, а метою є лише через свої канали розводити “лохів”, адже для них це спосіб легкого заробітку, поки інші за це життя віддають.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!