Улюблена українська співачка мільйонів, легендарна Софія Ротару наочно показала, що час – не завада її гарному зовнішньому вигляду.

Артистка опублікувала на своїй сторінці в Instagram фотодоказ того, що, можливо, вона справді чаклунка.

Зірка української естради, у якої багато прихильників у всіх країнах колишнього Радянського Союзу, колись вважалася чаклункою сцени. Як видно, диму без вогню не буває, бо навіть у свої 72 роки Софія Михайлівна радує не тільки бадьорістю духу, але і життєвою енергією з чудовим, практично недоторканим віком тілом в додачу.

Ось тут і хочеться повірити в магічні чари, наявністю яких найпростіше пояснити такий прекрасний вигляд культової співачки.

Приємно, що вік не завадив ні здоров’ю співачки, ні її активній творчій діяльності. Якщо, наприклад, Алла Пугачова більше практично не дає концертів, то Софія Михайлівна активно гастролює.

Мало того, що зірка регулярно оновлює акаунти в соцмережах, так ще й викладає приголомшливі знімки, які привертають все більше уваги. Приміром, з відпочинку на Мальдівах співачка опублікувала знімок, на якому виглядає настільки свіжо, що можуть позаздрити жінки, молодше Софії Михайлівни.

Артистка позує в роздільному купальнику червоного кольору, поверх якого накинута прозора біла сорочка і синя спідниця. Багато фанів легендарної співачки зацінили цей образ, її просто засипали шикарними компліментами.

“Красуня”, “Моя королева!”, “Чарівна”, “Ідеал”, “Як завжди елегантно”, “Чудово засмагла”, “Таку красу цінує кожен чоловік”, “Талант залишатися такою спокусливою без вульгарності і оголення”, – написали інтернет-користувачі в коментарях.