ЛЕНТА

“Розгадав таємницю століття”: хлопець на відео повторив подвиг американців на Місяці

В Індії актор в костюмі астронавта висадився на розбиту дорогу

В Instagram-акаунті індійського вуличного художника Баадала Нанджундасвамі з’явилося відео з міста Бангалор, на якому він показав кумедну арт-інсталяцію. Хлопець перетворив вибоїни на розбитої дороги на “кратери Місяця” і найняв актора, який пройшовся по вибоїнах в костюмі астронавта.

https://www.instagram.com/p/B16wElwHxCl/

Для того щоб реалізувати задум, Нанджундасвамі спеціально розмалював ями на вулиці під космічний пейзаж, а після цього зняв свою версію висадки на супутник. Художнику в цьому допомагали місцеві жителі. Вони перекрили рух, щоб індієць зміг підготувати розбиту дорогу до вистави.

“Може, й американці так само знімали висаджування на Місяць?” – запитав один з користувачів мережі. “Ха-ха, ти розгадав таємницю століття!” – відповів йому другий.

Нагадаємо, перша людина висадилася на Місяць 20 липня 1969 року – це був американець Ніл Армстронг, який в історичний момент вимовив фразу: “Маленький крок для людини, але гігантський стрибок для всього людства”. Висадка на Місяць стала першою великою перемогою США, які відставали від СРСР в космічній гонці: радянські вчені та інженери раніше них встигли вивести першу людину спочатку на земну орбіту (Юрія Гагаріна), а потім і у відкритий космос (Олексія Леонова).

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!