ЛЕНТА

Святий Миколай посеред Києва з перегаром і у скатертині ганьбить столицю, чіпляючись до іноземців

Не встигли ще майстри повністю облаштувати головну новорічну локацію країни, як тут вже з’явилися охочі підзаробити на святі. Та, якщо до костюмованих персонажів у вигляді звірят на Майдані Незалежності всі звикли, то новоспечений “робітник”, що облюбував Софійську площу, викликав хвилю обурень місцевих жителів.

“Гнати звідси, поки перед Європою не зганьбилися!”

“Фото з принцом! Фото зі Святим Миколаєм! 3 євро! Хеппі нью є!”, – такі заклики чутно, як тільки наближаєшся до святкової ялинки. Проте, підійшовши ближче, бачиш явно не принца: а чолов’ягу у дешевому вбранні із шматків клейонки і тканини та обличчям, більше схожим на звичайного п’яницю.

Частина перехожих намагається обійти його, а дехто зупиняється, аби сказати пару “лагідних”.

“Це – зашквар! Треба його гнати звідси, поки перед Європою не зганьбилися! З перегаром і в дешевій скатертині воно бродить і кидається на туристів…це ж ганьба. Ганьба буде всьому нашому Києву, якщо таких персонажів не прибирати з новорічних майданчиків”, – зазначає студент Тарас Ольженко, мешканець Дніпровського району.

“Не втримаюсь – буду викликати патрульних”

Варто зазначити, що, незважаючи на сумнівний вигляд, підзаробити цьому чолов’язі вдається швидко. Тільки при нас за 15 хвилин “роботи” йому вдалося двічі розвести іноземців на 50 грн.

“Я не витримала і підійшла навіть до місцевих робочих, що займаються монтуванням локацій. А вони лише кажуть: “Ми ж не поліція – нехай вони за порядком спостерігають… Але ж згодні з Вами – таких сумнівних персонажів тут не має бути”. А я не полінуюся і, якщо завтра він тут теж буде, буду викликати патрульних – все одно я тут поруч працюю”, – ділиться з нами мешканка Печерського району Анна Васильчук.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!