ЛЕНТА

«Свято зіпсовано»: в мережі показали дипломи випускників «вузів» окупованого Донецька (ФОТО)

У мережі показали дипломи випускників медичного університету в окупованому бойовиками Донецьку – студенти та їхні батьки в шоці. Про це повідомляють на сторінці «Тимчасовий Донецьк» в Twitter, інформує сайт Апостроф.

Так, студенти, які закінчили ВУЗ на окупованому Росією Донбасі, прийшли на церемонію вручення дипломів. Однак сам документ їх дуже вразив.

Як пишуть в мережі, після вручення свято було зіпсовано, багато хто після отримання диплома почали істерично кричати прямо в залі.

Також уточнюють, що після закінчення заходу студенти та їх батьки пішли на розбирання до ректора, щоб з’ясувати, чому обіцяли одне, а отримали інше.

Також багато хто відмовився їхати в ресторан для продовження святкування закінчення ВНЗ.

Відзначають, що Кремль раніше обіцяв видати дипломи випускникам медичного університету в Донецьку іншого зразка – як в медичному вузі Пітера.

У мережі підкреслили, що в російській базі отримані дипломи з окупованого Донбасу не значаться. У зв’язку з цим їх не можна перевірити на справжність, бо такого університету фактично не існує, раз він не пробивається в базі РФ.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!