ЛЕНТА

Секрети довголіття: поради китайських довгожителів і дієтологів

Як залишатися молодою, коли твій біологічний вік наближається до пенсійного, а психологічно ти відчуваєш себе максимум на 40? Чи можна дожити до ста років і радіти кожній миті?ми  звернулися за відповідями до китайської традиційної медицини. Адже саме в цій країні з’єднали народну мудрість і наукові дослідження заради того, щоб продовжити молодість.

Століттями в Китаї шукали рецепт довголіття і прийшли до висновку, що основи довголіття закладаються в середньому віці. У чоловіків це відбувається в період від 30 до 50 років, а у жінок трохи пізніше – від 40 до 60 років.

Китайським вченим в ході досліджень вдалося з’ясувати, що схильність людини до хронічних захворювань зростає щорічно, але темпи цього зростання відрізняються. У віці до 25 років відсоток людей з хронічними захворюваннями нижче, люди сповнені сил і енергією. А ось через двадцять років ці ж люди відчувають себе по-різному. Дослідники впевнені, що справа в тому, який спосіб життя вела людина в сорок років. Але, звичайно ж, краще заздалегідь підготуватися до цього віку.

Секрет молодості і довголіття, як вважають в Китаї, в тому, щоб дожити до 60 років без хронічних захворювань. А можливо це лише пр умови правильного способу життя в сорок років. Китайські дослідники стверджують, що багато чого залежить від харчування. Ми зібрали для тебе поради від дієтологів Піднебесної.

  • Менше солі

Користь “білого золота” в тому, що воно забезпечує правильну роботу всіх внутрішніх органів. Але не дарма сіль називають ще й “білою смертю” – часто людина споживає більше, ніж потрібно. Надлишок солі може негативно позначитися на організмі. Для того, щоб нейтралізувати шкоду солі, можна збільшити споживання фруктів і овочів в рік в п’ять-шість разів і пити воду, багату на мінеральні речовини. Також потрібно збільшити вдвічі добовий обсяг води.

Секрет довголіття

  • Додай в раціон продукти, які легко змінюють свій хімічний склад

Це може бути навіть випічка! Арахіс, бобові, м’ясо, риба, все одно. Головне, щоб всі продукти були свіжими.

  • Ретельно мій чашки і чайники

Дослідники вважають, що багато біди трапляються через накип. Тому промивай посуд, щоб шкідливі речовини на його стінках не вплинули на твоє травлення, нервову діяльність, сечовипускання і кровообіг. Експерименти показали, що на стінках немитих чашок зберігаються ртуть, алюміній і навіть миш’як.

  • Уникай кислих жирів і жирів, що окислюються

Вони містяться в олії, на який смажилася риба, креветки або м’ясо. Тривале зберігання цих продуктів призводить до окислення. Також небезпечні жири є в складі в’яленої риби, маринованого м’яса, простроченого печива, тістечок, деяких сортах локшини і макаронів. Такі жири, розщеплюючись, руйнують імунну систему і порушують кислотно-лужний баланс.

  • Перестань готувати на киплячій олії

Термообробка на сильному вогні призводить до утворення в маслі бутадієну, який при розпаді перетворюється в гар і дим.

  • Дозуй алкоголь

А ще краще – виключи його зі свого життя. Так, ми розуміємо, що іноді буває складно відмовитися від келиха просекко, але ж молодість дорожче!

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!