ЛЕНТА

Сенцов запустив зворотній відлік для Путіна: “Правління дракона не зможе пережити”

Відомий український кінорежисер та колишній політв’язень Олег Сенцов висловився щодо протестних рухів в Росії, і виявив надію, що режим Володимира Путіна завершиться до наступних російських виборів президента в 2024 році.

Про це Сенцов написав на своїй сторінці в Facebook.

Звільнений український політв’язень Олег Сенцов, написав, що вчора в Москві на проспекті Сахарова пройшла масова акція людей під єдиним гаслом “Відпускай!” з вимогою до влади РФ звільнити політичних ув’язнених.

“Дуже радує той факт, що російське громадянське суспільство почало не тільки прокидатися, а й об’єднуватися, а головне вірити в свої сили, в те, що вони можуть багато чого. В тому числі і домагатися від керівництва країни виконання своїх вимог”, – пише Сенцов.

За словами звільненого арештанта, російські управителі реально не знають що з цими, всі робити з наростаючими протестними настроями. Вони намагалися розганяти мітингувальників, садити їх у тюрми, але народ продовжує виходити на вулиці.

“Режим Путіна злочинний не лише по відношенню до народу України, але і до власної країни. Ми, українці, будемо робити все від нас залежне, щоб не програти цю боротьбу, але перемогти диктатора може лише його власний народ. Сподіваюся, що це відбудеться раніше 2024-го року, дати, яку правління дракона в будь-якому випадку не зможе пережити. І такі мітинги як вчорашній наближають це неминуче подія”, – підкреслив Сенцов.

Також колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов додав, що дуже добре, що багато людей в Росії навчилися не боятися.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!