ЛЕНТА

“Слуга народу” Яременко виправдовується, чому знімав повію на робочому місці у Раді

Народного депутата від «Слуги народу», голови комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка спіймали на інтимному листуванні зі «жрицею любові». Так, журналісти сфотографували екран смартфона Яременко, де нардеп обговорював з якоюсь жінкою умови з надання йому інтимних послуг і їх вартість. І все це відбувалося під час роботи парламенту в сесійній залі 29 жовтня, повідомляє видання «Букви».

В смартфоні нардепа журналісти помітили два чати зі знайомствами: «Мережа знайомств Мам …» і «Loveeto». І під час голосування за один із законопроектів Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала мету: ​​секс, зустріч, побачення. Також дівчина вказала, що її не цікавлять відносини.

Потім Богдан Яременко став листуватися з дівчиною, можливо, іншою, запитуючи про умови зустрічі з нею.

Дівчина описала умови надання інтимних послуг і вказала, що година її послуг коштує 100 доларів. Дві години — 150 доларів.

Незабаром після публікації цього матеріалу Яременко на своїй сторінці в Facebook відреагував і підкреслив, що спеціально це зробив, щоб з’ясувати, хто з журналістів займається такими підгляданнями, а саме листування було провокацією.

«Після того, як кілька колег по фракції стали жертвами любителів підглядати і читати через плече, ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли» журналісти» підглядають в наші телефони. Отримавши такий сигнал я зробив вчора провокацію і дозволив сфотографувати сфабриковану «переписку». Це спрацювало. Мисливець за гарячими фактами сфотографував те, чого немає. Не варто вірити всьому, що публікують нібито ЗМІ», — написав Яременко.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!