ЛЕНТА

Слідчі ДБР готують Порошенку підозри в трьох кримінальних справах

П’ятий президент України Петро Порошенко фігурує в 13 кримінальних провадженнях, які розслідує Державне бюро розслідувань. У всіх провадженнях лідер “Європейської солідарності” проходить як свідок, але у трьох справах йде до того, щоб оголосити йому підозру.

Про це заявив глава ДБР Роман Труба в програмі “Ваша Свобода”, передає Еспресо.TV.

“В нас підозри ще не підготовлені, але в трьох кримінальних провадженнях, ми йдемо до цього. Це три провадження, де ефективно проводилося розслідування. Нам достатьно території України, щоб точно сказати, чи причетний він”, – сказав Труба.

Очільник ДБР наголосив що ці 13 справ відкриті не проти Порошенка. За словами Труби, п’ятий президент лише фігурує в кримінальних провадженнях і є тільки свідком, а тому не приходить на допити.

“У всіх 13 провадженнях, Порошенко є свідком, він викликається неодноразово як свідок, 15 разів п’ятий президент Порошенко не з’явився на допити. На мою думку, він використовує статус нардепа для захисту, ми не можемо застосувати примус, але це до січня 2020 року” (коли буде скасовано депутатську недоторканність – ред), – додав Труба.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!