ЛЕНТА

Справа “Беркуту”: рідні героїв Небесної Сотні виставили прокуратурі ультиматум

Представники родин героїв Небесної Сотні звернулись до Генеральної прокуратури України з вимогою замінити прокурорів, які представляють обвинувачення у справі колишніх представників “Беркуту”. Про це повідомляється на сторінці Адвокатської дорадчої групи.

За словами Закревської, сьогодні мають пройти співбесіди як з прокурорами, які були виключені з групи, так і з новими прокурорами. За результатами цих співбесід будуть визначені прокурори, які надалі працюватимуть по цій справі. Закревська вважає, що це може бути пов’язане з тим, що прокурори Ігор Земсков, Яніс Сімонов та Денис Іванов через відмову виконувати позапроцесуальні вказівки генерального прокурора можуть зазнати переслідувань та помсти з боку тих членів комісії, які є одночасно членами керівництва Генпрокуратури.

Тому представники родин героїв Небесної Сотні вимагають затвердити кандидатури прокурорів Земскова, Сімонова та Іванова, а також не затверджувати на посаду прокурора з нової групи Сергія Куцого, відсторонити від участі у цій справі Куцого, Олександра Шевеленка та Дениса Субботіна та звільнити з посади керівника департаменту процесуального керівництва Віктора Мисяка.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!