ЛЕНТА

Справи Майдану: Рябошапка розкрив карти, на якому етапі слідство зараз

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка зараз активно співпрацює з Управлінням спецрозслідувань, аби з’ясувати, хто винен у так званій “справі Майдану”.

Про це Рябошапка розповів на брифінгу для журналістів, якій відбувся у п’ятницю, 4 жовтня.

Новий генеральний прокурор розповів про хід справи Майдану. Він також зазначив, що скоро може відбутися передача кількох проваджень до суду.

“Ми активізували розслідування і зараз уже немає тих чинників, які перешкоджали раніше. Ми активно співпрацюємо з керівником Управління спецрозслідувань, який відповідальний за ці провадження, та процесуальними керівниками цих проваджень”, – заявив він.

“Це не одна справа Майдану, їх там декілька десятків. Кожне з цих проваджень має багато епізодів, деякі з яких почались задовго до подій на Майдані”, – додав Рябошапка.

Генпрокурор також зауважив під час брифінгу, що прокуратура у своїй діяльності не керується інтересами бізнесменів і політиків. Окрім цього генпрокурор додав, що органи прокуратури проводитимуть ефективне та прозоре розслідування кримінальних проваджень, про об’єктивність свідчитимуть самі кримінальні справи.

“Справи покажуть, словами переконати нікого не можна”, – сказав Рябошапка.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!