ЛЕНТА

Суд присудив Кабміну відновити відділення Укрпошти

Окружний адміністративний суд Києва в середу, 3 червня, зобов’язав Міністерство інфраструктури України відновити стаціонарні поштові відділення в селах з населенням менш ніж 2000 жителів. Про це повідомляє пресслужба суду.

Позов був поданий ГО Громадський рух від Сергія Коровченка про відновлення на Міністерство інфраструктури України (третя особа – АТ Укрпошта).

Суд визнав протиправним і недійсним наказ Мінінфраструктури від 14 грудня 2017 року Про затвердження Стратегічного плану розвитку ВАТ Укрпошта на період до 2021 року в частині введення мобільних відділень у селах з населенням менш ніж 2000 мешканців. Суд також зобов’язав міністерство відновити роботу стаціонарних відділень поштового зв’язку Укрпошти, які були замінені пересувними відділеннями.

Суд прийняв рішення на підставі порушення порядку прийняття наказу Мінінфраструктури і порушення ст.19 Закону України Про поштовий зв’язок.

“Змагання за звання “саме той Баришівський суд України” триває. Окружний адмінсуд м. Києва прийняв рішення скасувати стратегію розвитку Укрпошти, а також звільнити начальників відділень по 8000 і набрати назад по 1000 гривень”, – написав у Facebook генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Позов був поданий від члена партії БЮТ Коровченка. “Від тієї самої партії, члени якої голосують за те, щоб відібрати відділення в Укрпошти в м. Києві. Так що, як кажуть, більше трешу в наше життя”, – зазначив Смілянський і пообіцяв оскаржити це рішення суду.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!