ЛЕНТА

Супрун не вистачило жартів про Зеленського: взялася за ерекцію та імпотенцію

Уляна Супрун заговорила на “незручні теми”, вона вичерпно розказала про те, що треба знати про еректильну дисфункцію. На своїй сторінці у Facebook Супрун розмістила відповідний допис.

Висвітливши у своєму допису тему, яка хвилює мільйони українських чоловіків, екс-міністр Уляна Супрун заспокоїла багатьох. Виявляється, чоловікам не варто рвати на собі волосся і ставити на своєму інтимному житті хрест відразу після того, як у них трапилися перші епізоди еректильної дисфункції.

Допис Уляни Супрун

Зі слів екс-в.о. голови МОЗ Уляни Супрун, еректильна дисфункція однаково виникає з причин і фізичного, і ​​психічного здоров’я.

“Не варто ставити на собі хрест і гадати, що без сексу можна прожити, чи бігти шукати нові стосунки в сподіванні на сильніше збудження. Адже еректильна дисфункція стосується і фізичного здоров’я, і психічного. Повна еректильна дисфункція буває досить рідко — внаслідок радикального видалення простати. В більшості випадків мова йде про часткову дисфункцію. Сексуальне збудження залежить від роботи мозку, гормонів, від того, що людина бачить, чує, відчуває та нюхає, від роботи серця, судин та м’язів.”, – пише Супрун.

Супрун повідомляє, що ерекція, зазвичай, погіршується коли організм чоловіка старіє, проте не пропадає зовсім. Тому літнім чоловікам вона рекомендує не соромитися і звертатися до лікарів за лікуванням еректильної дисфункції.

“Ерекція може погіршуватися із віком, але вік не є причиною, а лікування еректильної дисфункції можливо в будь-якому віці.”, – пише Супрун.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!