ЛЕНТА

Сурков кидав папери і кричав “ми так не домовлялися”: російська делегація влаштувала істерику

Глава МВС Арсен Аваков розповів деталі “нормандської зустрічі”. За словами міністра у Суркова навіть здали нерви, він кинув папери і кричав “ми так не домовлялися”. Російська делегація на зустрічі в “нормандському форматі” вимагала подальшого розведення сил на Донбасі.

Аваков повідомив, що під час переговорів у Парижі міжнародні партнери, зокрема, Ангела Меркель, з розумінням поставилися до ситуації в Україні й висловили готовність надалі підтримувати офіційний Київ. Водночас представники Кремля, зі слів міністра, поводилися емоційно і некомпетентно.

“У пана Суркова здали нерви, він там папери кинув на стіл і кричав:”Ми так не домовлялися”. Вони запропонували розводити і далі війська. Куди розводити? У Мар’їнці? Де кожен метр политий кров’ю. І відведення означає здачу наших позицій на кілометри. Або в Широкиному, де ми стали так, щоб Маріуполь убезпечити? Це дурниця. Ми ясно дали зрозуміти, гуманітарні коридори — добре, тому що людям треба дати можливість їздити без черг. У Луганській області немає жодного коридору, де може проїхати машина”, – підкреслив Арсен Аваков.

Глава МВС Арсен Аваков заявив, що “ми не збираємося бути домініоном Росії, на першому місці — українські інтереси. А далі, ми готові з повагою ставитися до всіх”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!