ЛЕНТА

Сьогоднiшнiй дeнь yвiйде в icторiю: Зеленський і йоrо кoмaндa зробили peвoлюцiю

Партія Слуга Народу в повному складі проголосує за зняття депутатської недоторканності з народних депутатів України вже сьогодні, на першому засіданні нової ради.

Це революційне рішення, яке так і не зміг впровадити в життя жоден з Президентів, жоден з політиків.

Будучи кандидатом в президенти Зеленський обіцяв українському народові, що депутат буде звичайним громадянином, без будь-яких привілеїв і вже сьогодні на першому засіданні нової ради, команда Зеленського в повному складі проголосує за це рішення.

Відзначимо, що проти цього тільки угруповання Порошенко «ПЕС». Члени угруповання готові навіть блокувати трибуну. Вони розуміють, що 90% членів «ПЕС» є фігурантами важких злочинів.

Після скасування депутатської недоторканності, Порошенко, Парубій та інші члени угруповання відправляться в приготовлені їм клітки.

Крім цього скоротять кількість нардепів до 300. Також готові 465 законопроектів! Це більше ніж за 5 років правління членів режиму Порошенко

Народний депутат нового скликання і представник президента в парламенті Руслан Стефанчук розповів, які зміни партія «Слуга народу» пропонує внести до Конституції. Про це у четвер, 29 серпня.

За його словами, мова йде про скорочення числа народних депутатів до 300 осіб. Також запропоновано прописати додаткові підстави для позбавлення статусу нардепа.

«Я мав на увазі 465 законопроектів, серед яких є і зміни до Конституції. Перш за все мова йде про скорочення корпусу депутатів до 300 осіб (в півтора рази менше нинішнього складу в 450 чоловік – Ред. ), В частині наявності додаткових підстав для позбавлення статусу нардепа – кнопкодавство і прогули, внесення як окремого суб’єкта законодавчої ініціативи народу України. В цілому близько восьми змін, якщо ми говоримо про Конституцію », – сказав Стефанчук.

Представник Зеленського додав, що був сформований ряд змін в регламент ВРУ, великі блоки економічних законів і пласт законів, пов’язаних з перезапуском судовою системою, прокуратурою, антикорупційними органами.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!