ЛЕНТА

Таємниця багатства Разумкова розкрита, за що живе права рука Зеленського: “Переписав на дружину”

Лідер президентської партії, яка отримала цілковиту більшість у новому парламенті, “Слуга народу” Дмитро Разумков розповів, що його дружина була одним з партнерів по бізнесу, пише Рoliteka. А тепер стала власницею всього бізнесу.

Разумков зазначив, що може спокійно говорити про це, і весь свій бізнес переписав на дружину.

“Переписав на дружину. Але можу говорити про це спокійно, бо вона і була одним з партнерів у нашому консалтинговому бізнесі, і сенсації тут не буде”, – сказав Разумков.

Як відомо, раніше Разумков керував власною консалтинговою компанією Ukrainian Consulting Group.

Згідно з інформацією аналітичної системи YouControl, глава президентської партії дійсно не значиться серед бенефіціарних власників в ТОВ “Українська политконсалтинговая група”, зате там з’явилася його дружина Юлія Чайка.

Про свою зарплату спікера у Верховній Раді Разумков сказав, що мільйонних заробітків не матиме, але цілком гідно жити можна.

“Якщо чесно, то ні, вона могла би бути більшою. Хоча це хороша зарплата на тлі мінімальної, але недостатня. Ми тільки йдемо до того, що є, наприклад, у європейських депутатів – гідна зарплата і хороший соціальний пакет, коли людина тримається за цю роботу і розуміє її престиж… За 40 тис. грн не купиш шестисотий Mercedes, але жити можна цілком гідно. Далі питання твоїх цінностей. Якщо ти корупціонер, тебе і мільйонні заробітки не зупинять”, – відповів Разумков.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!