ЛЕНТА

“Темний лицар” висміяв імпровізовану ревізію Тищенка і Кравцова

У мережі появилося відео за участю Миколи Тищенка, Євгена Кравцова, Олександра Скічко та їхніх колег на пероні вокзалу. Чиновники влаштували дискусію з пасажирами, намагаючись пояснити поганий стан вагонів електричок та поїздів Укрзалізниці.

Микола Тищенко емоційно поспілкувався з невдоволеними пасажирами Укрзалізниці щодо чистоти вагонів та незадовільного прибирання:

“Ми всі сьогодні залежні від тих проблем, які існують в нашій державі. І якщо ви кажете, що тільки зарплатня винна, тому люди не прибирають. А навіщо ви тоді її платите тим, хто навіть за ці гроші не прибирає залізницю?”

Люди також поскаржилися, що вагони електричок завжди забиті, а також їм навмання доводиться бігати між перонами, щоб потрапити у свій потяг. Чиновники заговорили про підняття вартості проїзду, як варіанту розв’язання проблеми:

“Поки Верховна Рада нам не допоможе і не підніме вартість проїзду, ми не можемо покращити зараз їх стан. Для того, щоб електрички були чистими, сучасними та безпечними і встановлюється вартість проїзду”

Проте слова чиновників обурили присутніх на пероні людей, які незадоволені намаганням розв’язати проблему їхнім коштом.

“Вирушаючи на виїзне засідання до Фастова всім транспортним підкомітетом, ці професійні транспортників влаштували відразу ̶б̶а̶л̶а̶г̶а̶н̶ ревізію на вокзалі. Це просто бенефіс Коли Котлети: він і в митті туалетів розбирається, і в підвищенні вартості проїзду, і в подачі електричок на перон”, – повідомлення у Telegram-каналі.

Повідомлення у Telegram-каналі, скріншот

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!