ЛЕНТА

5 ознак того, що твій хлопець сексист

Сексизм – це, звичайно, не кримінально карана штука, але дуже неприємна. Дивно, що дівчатам в 21 столітті все ще доводиться доводити, що вони гідні рівного і гідного до себе ставлення. Найсміливіші претендують ще й на повагу (нахаби!).

Найгірше, мабуть, виявити сексистом свого начальника, хлопця або взагалі батька. З цими людьми ти найчастіше ризикуєш почати словесну перепалку і після кожного невдалого висловлювання зовсім назавжди втратити повагу до людини. Ну це тільки в тому випадку, якщо у тебе на цей рахунок досить тверда позиція. І так, якщо ти не відокремлюєш себе від інших жінок.

Так чи інакше, а хлопець-сексист – це перш за все твоя проблема. Тому ми виділили 5 ознак, за якими можна визначити, що твій хлопець сексист. Звіряйся з чек-листом і швидше вмикай йому повчальне кіно, на кшталт “Суфражисток”. Щоб не повадно було!


5 ознак того, що твій хлопець сексист


  1. Він не вміє слухати тебе

Тому що ти часто говориш щось абсолютно неважливе, в той час як він промовляє промови, які потрібно стенографувати. Якщо він вважає, що перебивати тебе і насміхатися над твоїми словами це норма – він сексист. Або ідіот.

  1. Він не поважає тебе/маму/дівчат своїх друзів/кішок (котів – так)/будь-яких представниць жіночої статі

Ну по-перше, всі вони дурні. А по-друге, за що взагалі їх поважати? Вони що, Ілон Маск або Стівен Хокінг? Інша справа Саня, з яким він дружив з першого класу. Саня, правда не отримав ніякої освіти, живе на пенсію батьків і грає в Доту, але Саня – мужик!

Загалом, якщо у нього є претензії до всіх жінок, які його оточують, а до чоловіків таких претензій немає – він сексист.

  1. Він вважає, що всі жінки продажні і нерозбірливі в зв’язках (крім тебе, ти нормальна, заспокойся)

Якщо будь-який успіх жінки він виправдовує тим, що вона з ким-небудь переспала або вийшла за кого-небудь заміж – він сексист.

  1. Йому властиво вважати, що “жінка повинна ..”

Якщо він не упускає можливості нагадати тобі про те, що ти повинна вміти шити, співати у відповідь на солов’їні трелі і готувати, як Джеймі Олівер, тільки тому, що ти жінка і “вас цього вчили” – він сексист.

  1. Він часто виділяє тебе на тлі інших жінок

І це було б дуже добре, якби не було так погано. Якщо ти “найрозумніша з усіх жінок”, то де в цьому рейтингу лауреати Нобелівської премії, жінки, які літають в космос, інженери, комп’ютерні фахівці і взагалі ще мільйон жінок? На якому, на його думку, рівні розвитку перебуває жіноча половина населення планети, якщо ти – краще за всіх?

По суті, сексизм твого хлопця може не діставати тебе ще дуже довгий час, але коли в його сторіс з Інстаграма почнуть з’являтися жахливі мемасікі про приниження жінок, а в твоєму житті перші дзвіночки неповаги – не кажи, що ми не били на сполох.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!