ЛЕНТА

Топ-чиновникам Кабміну дозволили премії до 200%

Уряд на засіданні в середу, 15 січня, затвердив нові принципи оплати праці для топ-чиновників. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко в Telegram-каналі.

За його даними, встановлюється новий мінімальний розмір посадового окладу – два прожиткові мінімуми (4204 грн). Розміри посадових окладів затверджуються в гривнях, а не коефіцієнтах, як це було в 2019 році.

Як повідомляє РБК-Україна, керівник державного органу (Апарат Верховної Ради, Секретаріат Кабінету Міністрів, Офіс президента, апарати (секретаріати) РНБО, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генпрокурора, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення) матиме посадовий оклад на рівні 37800 грн, а рівня міністерств і центральних органів виконавчої влади – 33600 грн.

Крім того, першому віце-прем’єр-міністру, віце-прем’єр-міністрам, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися:

  1. надбавка за ефективність, яка встановлюється щомісяця в розмірі до 200% посадового окладу;
  2. премія, яка встановлюється заступникам міністрів (крім перших заступників) відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи в розмірі до 200% посадового окладу.
Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!