ЛЕНТА

Труба відреагував на відкриття проти нього кримінальної справи

Колишній директор Державного бюро розслідувань Роман Труба відреагував на відкриття Офісом генпрокурора проти нього кримінального провадження.

Про це він повідомив в своєму Telegram-каналі.

“У питання відкриття ГПУ кримінального провадження за зверненням народних депутатів політсили Петра Порошенка стосовно моїх дій на посаді директора ДБР є дві складові: політична та правова.

Почнемо з політичної: це очікувано. По-перше, це особисте – Петро Олексійович прагне помсти за професійну роботу, яку вели слідчі ДБР в рамках 13 кримінальних проваджень, учасником яких він є. По-друге, йому потрібно перекривати докази, здобуті під час розслідування, політичною картою: поставити під сумнів об’єктивність дій керівника, чим знецінити результати роботи ДБР. Саме з цим меседжем він буде заходити до європейських політиків – це його єдиний захист”, – написав Труба.

За його словами, перспектив в цій справі немає, але його хвилює, хто замовив та встановив прослуховування в кабінеті директора ДБР.

“Звертаю увагу, що кримінальне провадження відкрито стосовно повідомлень про фейкові аудіозаписи. Перспектив там немає.

Але постає головне питання: хто замовив та встановив прослуховування в кабінеті директора ДБР, адже саме ця подія стала підставою для створення фейкових записів? Хто автор цього сценарію? На ці питання важливо офіційно отримати відповіді в рамках існуючого кримінального провадження. Щодо правової частини, тут все просто: внесення відомостей до ЄРДР не є чимось незвичайним, адже всі звернення, заяви мають бути перевірені в рамках відкритого кримінального провадження. Буду співпрацювати з правоохоронцями та давати відповіді на їхні питання”, -додав Труба.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!