ЛЕНТА

Українець їде на велосипеді з Лондона до Києва

Мандрівник жартує, що його підводять тільки Гугл-карти і їжа, яка не витримує спеки. Менш ніж за місяць він подолає майже 2000 км.

Український UX дизайнер, киянин Артем Шевченко звільнився з роботи в Лондоні і поїхав звідти на велосипеді в Україну. Про свою подорож хлопець розповідає на сторінці в Instagram.

Для здійснення мрії 38-річний українець пішов з престижної роботи. Хлопець планує подолати близько двох тисяч кілометрів менш ніж за місяць.

Шевченко перетне на велосипеді Англію, Голландію, Німеччину, Чехію та Польщу, проїжджаючи Роттердам, Дортмунд, Лейпциг, Дрезден, Прагу і Краків.

Мандрівник каже, що найбільшою статтею витрат в поїздці виявилися кемпінги. Місце для намету в Європі коштує 10-15 євро за ніч, а їжа – всього 5-10 євро на день.

Велосипедист зазначає, що завше хотів здійснити подібну авантюру, але “завжди не давали обставини”. Цього разу хлопець завантажив кілька додатків на телефон, взяв намет і, “відкинувши обставини – поїхав”.

Пригод мандрівникові поки додав тільки навігатор, який завів його в лісову гущавину, “стверджуючи”, що там є дорога.

У Львові хлопця зустріне двоюрідний брат Олександр, а також з Лондона прилетить молодший брат Єгор. Далі брати продовжать подорожі до Києва разом.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!