ЛЕНТА

Українцями показали будинки Меркель та Порошенка: вгадайте, де чий

український блогер Михайло Шнайдер розмістив фото двох будинків і запропонував українцям вгадати, кому належить кожен із них. Відповідна публікація з’явилася на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він розмістив фотографію, на якій показаний один розкішний будинок з колонами і фігурними східцями, а другий скромний без зайвого пафосу. Блогер запропонував вгадати, де чий будинок. При цьому він прямо не назвав імена, а лише дав натяки на особистостей.

“Друзі, один з цих будинків належить лідеру найбагатшого Європейської держави, який керує країною близько 15-ти років, а інший будинок належить колишньому президенту найбіднішої країни Європи, який за п’ять років свого перебування у владі, не зробив абсолютно нічого Толкового. А тепер, увага, Питання. Де чий Будинок?” – пише Шнайдер.

Українці не пройшли повз публікації Шнайдера і відразу дізналися будинок колишнього президента України, а деякі і заміський будинок Ангели Меркель.

“Петя любить розкіш”, “Так у нас у Микитасей і всієї їм такі ж “холупки” як у Петьки! А ви про високі матерії”, “Це дача Меркель, але квартира не теж невелика і це не піар, а стиль життя. У них не прийнято позерство наших лідерів”, “Верхній це великий колишнього президента, а другий Меркель”, – пишуть українці в коментарях.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!