ЛЕНТА

У Авакова розповіли, як зустрінуть Януковича

Навіть якщо колишній президент Віктор Янукович, який утік до Росії, вирішить повернутися в Україну через городи в жіночій сукні, його все одно затримають.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Володимир Мартиненко, передає «Обозреватель».

За його словами, на Януковича чекає 13-річне ув’язнення в колонії або спецзакладі особливого режиму.

Коментуючи заяви адвокатів Януковича про його бажання повернутися в Україну, Мартиненко зазначив, що колишнього президента затримають на паспортному контролі одразу ж після перетину кордону.

Радник Авакова запевнив, якщо Янукович буде десь через городи тихенько ввечері в жіночій сукні пробиратися – то він теж потрапить у руки правоохоронних органів майже одразу, тому що вся країна на нього дуже чекає.

Він нагадав про рішення Оболонського районного суду Києва, який засудив Януковича до 13 років позбавлення волі за держзраду.

Він уточнив, що рішення суду потрібно виконувати.

“Якщо будуть якісь інші рішення суду і вони набудуть законної сили, то можна буде дискутувати. Але я не бачу судових перспектив у знятті санкцій з Віктора Януковича. В української Феміди до нього дуже багато запитань”, – уточнив він.

На думку Мартиненка, найімовірніше, на Януковича чекає ув’язнення в колонії чи спецзакладі особливого режиму.

Він додав, що це особливо тяжкий злочин. Відповідно, про якісь поселення говорити не доводиться. Віктор Янукович вже мав на своєму історичному шляху проблеми із законом. Тож це можна розглядати як рецидив і говорити про якесь пом’якшення вироку або умов утримання, мабуть, не дуже доречно.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!