ЛЕНТА

У Барселоні провели “перепис щурів”

Вперше в Іспанії підрахували кількість гризунів, що живуть у каналізації. Такі “переписи” провели в кількох великих містах Європи та США.
У Барселоні живе близько 200 тисяч щурів. Гризуни ховаються в каналізаційній системі. Про це повідомляє Animal s Health.
“Перепис” щурів провели в рамках проекту BCNRats. Барселона стала першою в Іспанії та однією з перших в Європі, які порахували гризунів у місті. Це робиться для того, щоб вивчити ризики для людей у сусідстві цих тварин і створити схему контролю над популяцією гризунів.
Згідно з даними міського агентства громадської охорони здоров’я Барселони (ASPB) в місті живе близько 200 000 щурів. Їх рахували в період з грудня 2016 по листопад 2017 року. Для цього понад 900 кілометрів каналізаційної мережі Барселони розділили на ділянки по 90 метрів. На кожному такому відрізку поставили 30 пасток, які перевіряли впродовж чотирьох ночей.
У кожну пастку потрапило, в середньому, по 11 гризунів (11,24 за математичними підрахунками). З огляду на загальну протяжність каналізаційної системи включно ті частини, куди люди потрапити не можуть, кількість щурів перевищить 200 тисяч особин. Популяція гризунів, що живуть у наземній частині міста, до уваги не береться.
Цей показник, приблизно, на 24% вище, порівняно з попереднім роком. При цьому щури в Барселоні не виробили стійкість до хімічних отрут, як деякі популяції в Європі, США і Канаді. Ця інформація допоможе владі тримати популяцію щурів під контролем.
Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!