ЛЕНТА

У Кабміні назвали кількість учасників бойових дій

За останніми даними Міністерства у справах ветеранів, в Україні зареєстровано майже 370 тисяч осіб, які мають статус учасника бойових дій. Про це йдеться в матеріалах проекту Без броні, оприлюднених у рамках прес-конференції на тему Стан ветеранського руху в Україні, передає Укрінформ.

“Згідно зі статичними даними, отриманими від Міністерства у справах ветеранів, станом на 1 липня 2019 року налічується майже 370 тис. осіб, які отримали статус учасника бойових дій (УБД) з числа осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення”, – наголошується в матеріалах дослідження.

Цікаво, що найбільше жінок – учасниць бойових дій зареєстровано в Донецькій (понад 3 тис.), Луганській (1,6 тис.), Дніпропетровській (майже 1 тис.) областях.

Найбільший відсоток жінок-УБД спостерігається в Нацполіції (18%), СБУ (7%) і ДСНС (6%). Втім, в абсолютному вимірі найбільше їх у Міноборони – 9910 (3,9%).

Станом на 1 липня 2019 року статус особи з інвалідністю внаслідок війни мають майже 11 тис. ветеранів. Учасники проекту наголосили, що останнім часом ця кількість істотно збільшилася, адже рік тому їх було близько 3 тис. По регіонах осіб з інвалідністю внаслідок війни найбільше в Чернігівській (1,7 тис.), Житомирській (близько 1 тис.), Київській (майже 1 тис. осіб) областях.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!