ЛЕНТА

У козака Гаврилюка знайшли шикарний маєток на улюбленому курорті Зеленського: фото та відео розкоші

Колишній народний депутат Михайло Гаврилюк, відомий також як козак Гаврилюк, побудував трьох поверховий будинок неподалік озера та водоспаду в Івано-Франківській області.

Відповідне відео будівництва передав TK Media журналіст Василь Крутчак.

Будинок Гаврилюка розташований у селі Нижнє Березове у Косівському районі. Будова має площу 550 квадратних метрів. Цікаво, що у своїй декларації за 2019 рік Гаврилюк вказав дохід 381 000 гривень як зарплату народного депутата, інших джерел доходів у його декларації немає.

Водночас дружина колишнього парламентарія задекларувала 6880 гривень допомоги від держави при народженні дитини. З декларації можна зробити висновок, що дружина нардепа не працює і не має інших доходів.

Зазначимо, що на відео видно, як журналіст розпитує дорогу до села й місцеві мешканці самі запитують, чи він їде до Гаврилюка. Біля самого будинку його зустріч літній чоловік, який представився братом тестя колишнього нардепа. Він зателефонував до брата Івана, аби уточнити, коли Гаврилюк буде на місці.

Гаврилюк відхрещувався від того, що будує будинок. Також відомо, що у сім’ї Гаврилюка є автомобіль SSANG YONG 2008 року випуску. Гаврилюк вказав, що придбав його за 98 000 гривень (близько 4 тисяч доларів на момент покупки).

Інформацію про будинок прокоментував й відомий український блогер Сергій Наумович на особистій сторінці у соціальній мережі Fаcebook.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!