ЛЕНТА

У Луценка пояснили його останні накази

Провадження щодо колишнього першого віцеспікера Верховної Ради Ігоря Калєтніка було закрите на законних підставах, а 20 справ були передані від Управління спецрозслідувань Генпрокуратури в інші органи за підслідністю. Про це в суботу, 31 серпня, заявила прессекретарка ексгенпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook.

“Стаття КК, яку 5,5 (!) років Горбатюк пред’являв Калєтніку, – давно декриміналізовано. У справі є рішення судів, у яких чітко вказано на відсутність складу злочину. По цій же справі було відмовлено в проведенні заочного розслідування через відсутність складу злочину, є рішення суду про необхідність закриття справи”, – написала Сарган.

Вона підкреслила, що “справу закрили на законних підставах”.

Щодо зміни підсудності 20 кримінальних проваджень, вона заявляє, що вони були передані в Держбюро розслідувань, Національну поліцію, Службу безпеки за підслідністю. “Провадження не мають відношення ні до справ Майдану, ні до колишніх високопоставлених чиновників. Це, наприклад, справи про крадіжку цукру, забудову в Києві тощо”, – пояснила вона.

При цьому Сарган не роз’яснила наказ Луценка, яким головного військового прокурора Анатолія Матіоса, при наявності у нього конфлікту інтересів, визначили курируючим заступником по роботі Управління спецрозслідувань.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!